Dofinansowanie na remont budynku komunalnego

  • 22.05.2020, 16:52 (aktualizacja 22.05.2020, 17:03)
  • KR

Podziel się:

Oceń:

Dofinansowanie na remont budynku komunalnego Fot. Urząd Miejski w Przecławiu. Już wkrótce ruszy remont.
Gmina Przecław pozyskała dofinansowanie z budżetu Województwa Podkarpackiego w wysokości 10 000,00 zł na realizację zadania pn. „Remont pomieszczeń zlokalizowanych na parterze budynku komunalnego w Białym Borze (montaż klimatyzacji w małej Sali, remont ścian kotłowni i korytarza, remont podłogi na dużej Sali)” w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2017 – 2020. Koszt całkowity zadania to 21 044,53 zł.

Planowany remont przyczyni się do wzrostu aktywności społeczności lokalnej i jest kontynuacją zadań realizowanych w ramach Sołeckiej Strategii Rozwoju Wsi Biały Bór - informuje Urząd Miejski w Przecławiu.

 

KR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe