GMINA PRZECŁAW: 40 laptopów trafi do uczniów

  • 22.05.2020, 12:15 (aktualizacja 22.05.2020, 12:19)

Podziel się:

Oceń:

GMINA PRZECŁAW: 40 laptopów trafi do uczniów Fot. Gmina Przecław. Gmina Przecław otrzymała grant w wysokości 70 000 zł na zakup laptopów.
Gmina Przecław zakupiła 40 laptopów. Urządzenia trafiły do wszystkich szkół podstawowych, a następnie do potrzebujących uczniów.

Gmina Przecław otrzymała grant w wysokości 70 000 zł na zakup laptopów dla wszystkich szkół podstawowych położonych na terenie gminy w ramach projektu pn. „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”.

Na zakup 40 laptopów gmina pomimo iż nie było takiej konieczności wniosła wkład własny w wysokości  23 037,20 zł, tylko po to, aby umożliwić wszystkim uczniom sprawne uczenie się w trybie zdalnym.

21 maja burmistrz Przecławia Renata Siembab przekazała zakupione laptopy dyrektorom szkół, którzy z kolei na podstawie umowy użyczenia przekażą rodzicom uczniów. 

Ponadto tego samego dnia gmina Przecław złożyła wniosek o grant w wysokości 105 00 zł na zakup 45 laptopów w odpowiedzi na kolejny konkurs organizowany przez Ministerstwo Cyfryzacji, które przeznaczyło na ten cel 180 milionów złotych.

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe