Ze starostwem przez Messengera

  • 19.05.2020, 10:13
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Ze starostwem przez Messengera Fot. Starostwo Mielec Tak wygląda okienko Messengera na stronie Starostwa.
Na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Mielcu uruchomiona została wtyczka Messengera, dzięki której internauci szybko i sprawnie mogą uzyskać informacje związane z funkcjonowaniem urzędu.

Użytkownicy mogą wykorzystać gotowe pytania – dotyczące m.in. godzin otwarcia urzędu, jego danych teleadresowych czy sposobu funkcjonowania w czasie pandemii koronawirusa. Odpowiedzi na te zagadnienia przesyłane są automatycznie.

Bardziej szczegółowe zapytania należy poruszyć w konwersacji. Wówczas odpowiedzi na nie udzielą pracownicy Biura Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe