Marcel będzie strajkować? "Zarzynanie transportu prywatnego" - mówią

  • 18.05.2020, 17:03
  • DJ

Podziel się:

Oceń:

Marcel będzie strajkować? "Zarzynanie transportu prywatnego" - mówią Fot. Busy Marcel Przewoźnik Marcel nie wyklucza strajków.
Wraz z 18 maja miała nadejść kolejna faza odmrażania gospodarki naszego kraju - w tym, m.in. transportu. Ten od wybuchu pandemii koronawirusa nie ma się zbyt dobrze.

Przewoźnik Marcel nie wyklucza strajków z powodu niezadowolenia obecną sytuacją i nie przebiera w słowach.

- Ponad 200 etatów nie ma pracy, bo ratujecie tylko transport państwowy!  Przewoziliśmy co miesiąc ponad 250 do 300 tys pasażerów! Płaciliśmy dla kraju ogromne milionowe podatki! Nie inwestowaliśmy w złoża ropy naftowej na Seszelach tylko w firmę dla ludzi! I co? Teraz transport publiczny miejski został uwolniony, a my nadal stoimy. Dlaczego nie uwolnicie Podkarpacia skoro mamy tak mało chorych? Jak ktoś z covid-19 będzie stał NAD pasażerem siedzącym - i będzie kaszlał to go nie zarazi? A jak usiądzie obok to tylko wtedy go zarazi? Dlaczego nas blokujecie? Chcemy przewieźć tylko 20 osób, a MKS czy MPK 50 i może [przewieźć - przypis red.]? Dyskryminacja! - piszą pracownicy Marcela na oficjalnym fanpage'u firmy.

Pandemia koronawirusa dała się we znaki wielu gałęziom biznesu w Polsce - w ocenie wielu przedsiębiorców, tarcza antykryzysowa proponowana przez rząd nie jest wystarczająco skuteczna. W Warszawie wybuchły strajki, wśród niektórych biznesmenów Podkarpacia wyraźne są nastroje antyrządowe i(...)
   CZYTAJ DALEJ >>  

DJ

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Goździk27121993
Goździk27121993 19.05.2020, 10:26
A jak upadał PKS w Mielcu to jakoś wtedy nikt się nimi nie przejmował. Podobnie jak za rządów SLD-UP-PSL w 2004 roku był prywatyzowany. Nikt się wtedy tym nie przejmował.

Pozostałe