Ewakuacja domów w Radomyślu Wielkim!

  • 18.05.2020, 15:03 (aktualizacja 18.05.2020, 15:33)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Ewakuacja domów w Radomyślu Wielkim! Fot. T. Łępa Na miejscu czuwa policja.
Dziś przed południem w Radomyślu Wielkim podczas prac ziemnych wykopano niewybuch. Mieszkańców pobliskich domów ewakuowano.

Około godz. 11.20 podczas prac ziemnych wykonywanych przez pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej w Radomyślu Wielkim pracownicy natrafili na głębokości ponad 1 metra na bombę lotniczą. Na miejsce zostały skierowane służby, które zabezpieczają miejsce zdarzenia. Podjęto też decyzję o ewakuacji mieszkańców, których domy znajdują się w pobliżu miejsca znalezienia niewybuchu.

- Policjanci  zabezpieczają miejsce zdarzenia i czekają na przybycie patrolu saperów, który usunie stamtąd bombę. Nie wiadomo, ile czasu potrwa akcja, ale bardzo często w takim przypadku trwa to ponad 24 godziny. Do tego czasu policjanci będą na miejscu  i zabezpieczają teren, żeby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Radomyśla Wielkiego - informuje asp. Urszula Chmura z KPP w Mielcu.

MW

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe