AWR KORSO otrzymało dotację z Europejskiego Centrum Dziennikarstwa firmy Facebook

  • 15.05.2020, 12:38 (aktualizacja 15.05.2020, 12:58)
  • Red.

Podziel się:

Oceń:

AWR KORSO otrzymało dotację z Europejskiego Centrum Dziennikarstwa firmy Facebook KORSO jest jedną z trzech organizacji medialnych w Polsce, którą postanowił wesprzeć Facebook przez swój fundusz dotacyjny.
AWR KORSO Sp. z. o. o. otrzymała dotację w wysokości 25.000 EU z funduszu wsparcia dziennikarstwa europejskiego COVID-19 od firmy Facebook. KORSO jest w grupie 56 organizacji z Europy, która znalazła się w programie dotacyjnym i jedną z trzech organizacji medialnych w Polsce. To ogromny sukces i docenienie naszej pracy w trudnym czasie pandemii. W taki sposób firma Facebook wsparła media lokalne.

Firmie AWR KORSO Sp. z o.o. Facebook przyznał kwotę 25.000 EURO z funduszu wsparcia dziennikarstwa europejskiego COVID-19, aby wesprzeć nas w realizacji zdań związanych z systematycznym i pełnym informowaniem społeczeństwa o aktualnym stanie pandemii koronawirusa w regionie, kraju i na świecie.

Dotacja jest także pomocą dla organizacji w pokryciu kosztów jej funkcjonowania w związku z drastycznym spadkiem przychodów ze sprzedaży tygodników oraz przychodów z reklam i ogłoszeń z powodu wycofania się klientów z ich realizacji.

Red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe