Kolejne przychodnie w remoncie

  • 13.05.2020, 10:11 (aktualizacja 13.05.2020, 10:29)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Kolejne przychodnie w remoncie Fot. Starostwo Powiatowe Budowa windy wraz z wiatrołapem przy przychodni nr 5.
Jak przekonaliśmy się w ostatnich tygodniach, nie ma ważniejszej inwestycji niż ta w zdrowie. Z myślą o bezpieczeństwie i komforcie pacjentów powiatu mieleckiego, realizowane są inwestycje w trzech przychodniach: numer 1, 4 i 5.

Pacjenci Przychodni Nr 5 ulokowanej przy ul. Tańskiego już końcem maja skorzystają z windy zewnętrznej. Budowę podnośnika, wraz z pomieszczeniem wiatrołapu, realizuje obecnie wyłoniona w drodze przetargu firma KAZBUT. Wartość przedsięwzięcia to ponad 370 tys. złotych. 

Nieco ponad 530 tys. złotych kosztować będzie remont elewacji frontowej budynku Przychodni Nr 1 oraz remont ścian pomieszczeń piwnicznych. Zadania te, do końca maja, zrealizuje firma MALBUD. To kontynuacja prac, jakie powiat mielecki poczynił już w roku ubiegłym – kiedy to wykonano m.in. termomodernizację obiektu oraz wymianę okien piwnicznych i drzwi.

Kolejne zmiany i ulepszenia pacjenci zaobserwują także w popularnej „czwórce”. Przychodnia, której kompleksowa modernizacja sfinalizowana została w ubiegłym roku, wzbogaci się o jedenaście dodatkowych stanowisk postojowych dla samochodów osobowych. Wartą 173 818,68 zł rozbudowę parkingu przy ul. Żeromskiego rozpoczęła firma BRUK-MAR.

MW

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe