[Nieoficjalnie] Znamy wyniki konkursu na dyrektora szpitala.

  • 07.12.2016, 10:20
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

[Nieoficjalnie] Znamy wyniki konkursu na dyrektora szpitala.
Leszek Kwaśniewski, manager i bankowiec został wybrany na nowego dyrektora szpitala powiatowego im. E. Biernackiego w Mielcu. Prawdopodobnie to on zastąpi Ewę Korpanty, która przez ostatnie miesiące kierowała placówką po odwołaniu dyrektora Leszka Kołacza.

Komisja konkursowa, której przewodniczącą była Maria Napieracz, wicestarosta powiatu mieleckiego, obradowała 6 grudnia. W ostatecznym głosowaniu wybrano Leszka Kwaświenskiego. Przypomnijmy we wrześniu odbył się pierwszy konkurs na dyrektora szpitala. Wtedy nie udało się rozstrzygnąć, kto pokieruje tą placówka. Głosy członków komisji rozłożyły się po równo pomiędzy Ewą Korpanty, a Leszkiem Kwaśniewskim.

Decyzja komisji konkursowej na razie nie jest prawomocna. Każda osoba, która brała udział w tym konkursie może się odwołać. Prawo przewidziało na to czas 14 dni. Starostwo Powiatowe nie wystosowało oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Otrzymaliśmy tylko zapewnienie, że odbędzie się w najbliższym czasie spotkanie starosty z mediami.  

Szymon Burek

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
RYS
RYS 11.12.2016, 15:19
SZANOWNY CENZORZE PONIEWAŻ NIE PUBLIKUJECIE KOMENTARZY TO DO WIDZENIA.NIE BĘDĘ JUŻ WIĘCEJ PISAŁ. Z POWAŻANIEM.
RYS
RYS 11.12.2016, 12:50
SWOIM WPISEM CHCIAŁEM ZACHĘCIĆ WŁADZE POWIATU DO PODANIA SZCZEGÓŁÓW W SPRAWIE KONKURSU,DLACZEGO PRZYJMUJE SIĘ LUDZI OKREŚLAJĄC ICH JAKO TYCH WŁAŚCIWYCH ,A PÓŻNIEJ ZWALNIA SIĘ ICH JAK ŚMIECI?TAK BYŁO Z Z-CŻ DYR.DS.FINANSOWYCH-ŚWIETNY KANDYDAT NA DYR.,A PÓŻNIEJ ZWOLNIONY.A TERAZ P.O DYR.ŚWIETNA I CO?SZPITAL JEST W RUINIE!!!
RYS
RYS 07.12.2016, 21:08
NALEŻY PODAĆ OCENĘ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW KONKURSU.A CO Z BYŁYM Z-CĄ DYR.DS.FINANSOWYCH??ZWOLNIONY BEZ PRZYCZYNY??
ZT
ZT 07.12.2016, 22:49
Wygrałem w sądzie .Startowałem w konkursie.

Pozostałe