Otwarcie bibliotek w poniedziałek

  • 07.05.2020, 08:58
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Otwarcie bibliotek w poniedziałek Fot. UG Radomyśl Wielki Miłośnicy książek mają powód do zadowolenia.
Gminna Biblioteka Publiczna w Radomyślu Wielkim oraz jej filie wznowią pracę w najbliższy poniedziałek 11 maja.

Wypożyczalnia biblioteki będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -16:00. Filie biblioteczne otwarte będą w dotychczasowych godzinach pracy. Z uwagi na zagrożenie koronawirusem do odwołania wprowadza się następujące zasady bezpieczeństwa sanitarnego:

  1. Czytelnicy proszeni są o wchodzenie do pomieszczeń Biblioteki pojedynczo oraz w maseczce. Czytelników obowiązywać będzie dezynfekcja dłoni.
  2. Zgodnie z rekomendacją Biblioteki Narodowej, książki każdorazowo zostaną czasowo zabezpieczone i wyłączone z użytkowania na okres 3 dni.
  3. Egzemplarze wypożyczanych książek podawane będą Państwu wyłącznie przez bibliotekarzy.
  4. Czytelnia (tj. przegląd prasy i książek na miejscu) oraz korzystanie ze stanowiska komputerowego zostają zawieszone.  
  5. Zachęcamy Czytelników do korzystania z katalogu on-line naszej Biblioteki (www.radomyslwlk-sckib.sowwwa.pl). Usprawni to dobór literatury.
  6. Biblioteki automatycznie przedłużyły prolongatę książek do dnia 29 maja br.
  7. Pracownicy bibliotek będą stosować się do zasad profilaktycznych przedstawionych przez Główny Inspektorat Sanitarny i Ministerstwo Zdrowia.
MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe