Coraz większa susza. Trzeba oszczędzać, może zabraknąć wody w kranach

  • 29.04.2020, 09:30
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Coraz większa susza. Trzeba oszczędzać, może zabraknąć wody w kranach Fot. archiwum Czy wody nie zabraknie w naszych kranach.
Kolejna gmina ogłasza, że z powodu suszy mogą nastąpić problemy z dostawami wody. Dyrektor Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Wadowicach Górnych zwrócił się z prośbą o racjonalne gospodarowanie wodą.

Z powodu panującej suszy hydrologicznej, wody powinna być wykorzystywana przede wszystkim do celów socjalno-bytowych, nie do podlewania trawników, działek, mycia samochodów oraz napełniania basenów.

Brak dostosowania się do prośby może skutkować przerwami w dostawie wody.

Podobną prośbę wystosowała już gmina Mielec.
 

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe