Schronisko Św. br. Alberta zaprasza na żurek olimpijski

  • 02.12.2016, 13:14
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Schronisko Św. br. Alberta zaprasza na żurek olimpijski S. Burek
Zarząd koła mieleckiego Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta w najbliższy poniedziałek (5 grudnia) zaprasza wszystkich mielczan na gorącą zupę. Żurek, wg receptury olimpijczyka Andrzeja Wrońskiego będzie rozdawany wszystkim chętnym od godz. 11.

Mieleckie Schronisko Towarzystwa im. Św. Brata Alberta uczestniczy w akcji „Pomagamy ze smakiem”. Co roku organizacja wydaje specjalny kalendarz, w którym znajdują się przepisy, które przygotowały znane postacie ze świata filmu i mediów. Finał akcji to wspólne ogólnopolskie gotowanie potrwa z tego kalendarza. Twórcami kampanii jest Zarząd Główny Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta.

Posłuchaj Alicji Krogulec, kierownika mieleckiego schroniska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe