"Bliżej kultury" - nowy internetowy cykl mieleckiego SCK - warto zobaczyć!

  • 23.04.2020, 17:34 (aktualizacja 23.04.2020, 18:02)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

"Bliżej kultury" - nowy internetowy cykl mieleckiego SCK - warto zobaczyć! SCK Mielec \ youtube oficjalne logo projektu video SCK w Mielcu
Samorządowe Centrum Kultury SCK od pewnego czasu publikuje ciekawe materiały video, które prezentują różne aspekty kultury. Dzięki tym materiałom możemy poznać działalność domu kultury, biblioteki czy muzeów. Cykl "bliżej kultury" jest odpowiedzią kadry SCK na pandemię koronawirusa i na ogólnokrajową akcję #zostanwDomu

W dobie pandemii koronawirusa wszystkie publiczne instytucje kultury zostały zamknięte, co nie znaczy, że pracownicy nic nie robią. Udowania to Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu, które wystartowało z projektem "bliżej kultury". W ciekawych materiałach video można zobaczyć co aktualnie dzieje się w placówkach SCK.

Można zwiedzić muzea, poznać ciekawe historie, a także zobaczyć wybrane spektakle. Jak tłumaczy dyrektor SCK Joanna Kryszyńska, w organizację projektu pozytywnie zaangażowali się pracownicy. W tygodniu na kanale You Tube SCK będą publikowane materiały z jednostek SCK: muzeum, biblioteki czy domu kultury. Jak dodaje dyrektor Kruszyńska - po pandemii projekt będzie kontynuowany, żeby prezentować z perspektywy "zza kulis" działalność mieleckiej instytucji kultury. 

Materiały można oglądać na KANALE YOU TUBE SCK W MIELCU

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe