Posadź sobie drzewo! Nadleśnictwo rozdaje sadzonki

  • 23.04.2020, 12:32
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Posadź sobie drzewo! Nadleśnictwo rozdaje sadzonki Fot. archiwum Dąbek a może brzózka?
Przyłącz się do ogólnopolskiej akcji i samemu posadź drzewko! W Mielcu sadzonki będą rozdawane w piątek, 24 kwietnia, w godz. 10.00-14.00 lub do wyczerpania zapasów.

Odbiór sadzonek będzie możliwy naprzeciw siedziby Nadleśnictwa Mielec, na początku ścieżki do bobra w piątek 24 kwietnia w godz. 10.00-14.00 lub do wyczerpania zapasów. Prosimy o telefoniczne zgłaszanie chęci odbioru sadzonek- tel: 17 747 69 70.

Lasy i drzewa zapewniają nam tlen, oczyszczają powietrze, wpływają korzystnie na klimat i na samopoczucie nas wszystkich. Są domem dla wielu gatunków roślin, grzybów i zwierząt. Dostarczają najbardziej ekologiczny surowiec - drewno - tworzący domy również dla nas.

Polscy leśnicy każdego roku sadzą 500 milionów drzew. Mimo że czasem wysiłek wielu pokoleń niszczą klęski żywiołowe, sadzenie trwa i lasów w Polsce przybywa. Zajmują one już blisko jedną trzecią powierzchni naszego kraju. Drzewa są jednak potrzebne wszędzie tam, gdzie żyjemy, nie tylko w lesie.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe