Chcesz pozbyć się azbestu? Gmina czeka na wnioski o dofinansowanie

  • 22.04.2020, 12:46
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Chcesz pozbyć się azbestu? Gmina czeka na wnioski o dofinansowanie Fot. archiwum Dachy pokryte eternitem jeszcze nie zniknęły.
Do 5 maja można składać wnioski na dofinansowanie usuwania azbestu z terenu miasta i gminy Radomyśl Wielki.

Burmistrz Radomyśla Wielkiego informuje o przystąpieniu do tworzenia listy osób ubiegających się o dofinansowanie w 2020 roku przedsięwzięć polegających na usuwaniu azbestu z terenu miasta i gminy Radomyśl Wielki.

W związku z powyższym osoby planujące w 2020r. wymianę pokryć dachowych zawierających azbest proszone są o złożenie w Urzędzie Miejskim w Radomyślu Wielkim do 5 maja  stosownego wniosku.

Wzór wniosku potrzebny do złożenia dostępny jest do pobrania na stronie internetowej www.radomyslwielki.pl

Wszelkie informacje dotyczące zasad dofinansowania prac związanych z usuwaniem azbestu można uzyskać pod numerem telefonu 14 680-89-16.

Wniosek można złożyć osobiście w Urzędzie Miejskim w Radomyślu Wielkim (przy drzwiach wejściowych znajduje się skrzynka podawcza) oraz wysłać pocztą tradycyjną lub na adres email:  [email protected] lub [email protected].

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe