Ogólnopolski portal zachwala piłkarską PGE Stal Mielec. "Wzór dla całej Polski"

  • 21.04.2020, 13:18 (aktualizacja 21.04.2020, 13:38)
  • jz

Podziel się:

Oceń:

Ogólnopolski portal zachwala piłkarską PGE Stal Mielec. "Wzór dla całej Polski" jz Ogólnopolski portal zachwala współpracę klubu z lokalnym biznesem
Ogólnopolski portal zamieścił duży artykuł na temat Stali Mielec. Autor publikacji jest pod wielkim wrażaniem organizacji klubu poprzez współpracę z lokalnymi przedsiębiorstwami. Pada nawet stwierdzenie, że klub z Podkarpacia może być wzorem dla całej Polski.

Tematem tego artykułu jest przede wszystkim pozyskiwanie sponsorów. Nie chodzi tutaj jednak o duże, znane w całej Polsce marki, bo i takich nie brakuje wśród partnerów mieleckiej Stali. W artykule chodzi przede wszystkim o świetnie działającą i rozbudowaną sieć lokalnych przedsiębiorstw. 

To właśnie lokalne firmy od wielu lat pomagają klubowi i razem z nim realizują przewodnie hasło #wdrodzepodawnyblask. 

"Podczas gdy przedstawiciele wielu innych klubów z uporem maniaka próbowali sprowadzić do swoich małych miast cudotwórców z milionami euro, działacze z Podkarpacia sukcesywnie gromadzili dosłownie dziesiątki sponsorów z całego 60-tysięcznego miasta i powiatu - czytamy na portalu otopress.pl

"Mogłoby się wydawać, że miejscowa cukiernia, pobliski zakład wulkanizacyjny czy osiedlowa pizzeria nie mogą znacznie zasilić budżetu profesjonalnej drużyny piłkarskiej. To prawda. Nie o to jednak w tym wszystkim chodzi". 

W artykule jako przykład podana jest oferta sponsora meczu. To właśnie dzięki niej, w dniu wszystkich domowych meczów Stali, na klubowej stronie internetowej wręcz roi się od reklam lokalnych firm i przedsiębiorstw. 

Tym razem lokalni przedsiębiorcy są sponsorami wirtualnego meczu z Radomiakiem. Ten – z wiadomych przyczyn – nie może odbyć się na stadionie. Tutaj jednak również – tak jak w wielu miastach Polski – pomaga zarówno biznes, jak i kibice. Oby tak dalej!

 

 

 

jz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe