Ważny sponsor nie odwraca się od PGE Stali Mielec. Jest deklaracja

  • 21.04.2020, 13:08
  • jz

Podziel się:

Oceń:

Ważny sponsor nie odwraca się od PGE Stali Mielec. Jest deklaracja Materiały prasowe PGE Stal Mielec Euro-Eko nadal jest sponsorem PGE Stali Mielec
Spółka Euro-Eko nie rezygnuje ze wspierania piłkarskiej PGE Stali Mielec. W tych trudnych dla wszystkich czasach spółka postanowiła pozostać sponsorem drużyny, która zajmuje 3.miejsce w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi.

Spółka Euro-Eko od początku włączyła się w walkę z wirusem wspierając fundacje Agencji Rozwoju Przemysłu (ARP) i mielecki szpital. Nie rezygnuje ona również z dalszej współpracy z naszym klubem.

Spółka znana jest z zaangażowania społecznego w ramach swoich działań wspiera już stowarzyszenia i instytucje kulturalne. Wśród podmiotów, które objęte są pomocą jest również legendarny, mielecki klub piłkarski Stal Mielec. Podsumowuje prezes zarządu Jarosław Dobrowolski:

– Środki przekazane na fundacje ARP wsparły mi,in. szpitale domy dziecka i domy seniora. Nie pozostawiliśmy również bez odpowiedzi prośbę wsparcia szpitala w Mielcu im. E. Biernackiego (akcję koordynowaną przez posła RP Fryderyka Kapinosa). Z kwoty przeznaczonej przez Euro-Eko Sp. z o.o. miał zostać zakupiony sprzęt ochronny dla personelu medycznego - podkreśla Dobrowolski. 

- Pomimo zawieszenia rozgrywek piłkarskich, nie rezygnujemy z dalszej pomocy dla Stali Mielec w ramach realizacji podpisanych wcześniej umów. Rozumiemy, że jest to czas ciężki dla wszystkich - dodaje. 

Tym samym ważny sponsor zostaje na dobre i na złe z mieleckim klubem. To szczególnie ważna deklaracja w obecnych, bardzo trudnych i niepewnych dla wszystkich czasach. 

jz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe