Strażaccy chemicy przygotowali ponad 700 litrów preparatu do dezynfekcji [FOTO]

  • 18.04.2020, 22:51 (aktualizacja 06.05.2020, 04:45)
  • K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

Strażaccy chemicy przygotowali ponad 700 litrów preparatu do dezynfekcji [FOTO] Fot. PSP Środek zostanie wykorzystany m. in. do dezynfekcji pomieszczeń i środków transportu.
Ponad 700 litrów preparatu do dezynfekcji powierzchni przygotowali podkarpaccy strażacy z alkoholu przekazanego przez podkarpacką Krajową Administrację Skarbową.

Strażacy otrzymali  alkohol etylowy, który posłużył do przygotowania środka dezynfekującego niezbędnego do walki z koronawirusem.
Preparat został przygotowany przez strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Nowej Sarzynie i będzie przekazany komendom miejskim i powiatowym PSP woj. podkarpackiego.


Środek zostanie wykorzystany m. in. do dezynfekcji pomieszczeń i środków transportu.

K. Radoń

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe