Czy bliskiemu choremu, który leży w mieleckim szpitalu można przynieść niezbędne rzeczy?

  • 18.04.2020, 10:23

Podziel się:

Oceń:

Czy bliskiemu choremu, który leży w mieleckim szpitalu można przynieść niezbędne rzeczy? Szpital Specjalistyczny w Mielcu. Jest ważny komunikat w tej sprawie.
Ważna informacja dla tych, którzy mają w mieleckim szpitalu kogoś z rodziny i chciałby dostarczyć mu niezbędne rzeczy. Szpital opublikował komunikat w tej sprawie.

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Mielcu informuje, ze w związku z trwającym stanem epidemii, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta oraz personelu, kierując się zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i służb zaangażowanych w walkę z wirusem, wprowadza kolejne obostrzenia.

- Aby zadbać o komfort pacjentów i bezpieczeństwo nas wszystkich prosimy o przekazywanie chorym tylko niezbędnych rzeczy, tj. środki higieny osobistej, bielizny, itp. Nie będą przyjmowane do szpitala duże paczki, torby, nesesery - apeluje dyrekcja szpitala.


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe