Gwiezdne przyłbice od Obserwatorium dla szpitala

  • 17.04.2020, 09:21
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Gwiezdne przyłbice od Obserwatorium dla szpitala Fot. Obserwatorium Astronomiczne w Radomyślu Wielkim Gwiazdy na przyłbicach to znak Obserwatorium.
Obserwatorium Astronomiczne w Radomyślu Wielkim wydrukowało 55 przyłbic ochronnych w celu wsparcia walki z koronawirusem. Decyzja o chwilowej zmianie działalności Obserwatorium zapadła w związku ze zwiększoną liczbą zachorowań na Podkarpaciu.

Działalność Obserwatorium Astronomicznego nie oznacza jedynie obserwowania gwiazd i robienia im zdjęć, ale także zobowiązuje nas do wspierania naszej lokalnej społeczności. Dlatego Obserwatorium będzie wykorzystywać struktury, narzędzia i środki którymi dysponujemy, aby wesprzeć lokalną walkę z koronawirusem, zapewniając w ten sposób mały, ale znaczący gest wobec wszystkich walczących pracowników służby zdrowia - stwierdził Dominik Hamala opiekun i edukator Obserwatorium.

 55 sztuk przyłbic ochronnych już w przyszłym tygodniu trafi do mieleckiego szpitala. Są lekkie, szybki są łatwe w wymianie i mają dwie gwiazdki, by było wiadomo, skąd pochodzą.

 

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe