RADOMYŚL WIELKI: Laptopy dla szkół

  • 15.04.2020, 09:34
  • MW

Podziel się:

Oceń:

RADOMYŚL WIELKI: Laptopy dla szkół Fot. Gmina Radomyśl Wielki Laptopy wkrótce trafią do szkół.
36 laptopów trafi do szkół z terenu radomyskiej gminy dzięki unijnemu grantowi, jaki otrzymał tamtejszy magistrat.

Gmina Radomyśl Wielki, w ramach konkursu grantowego “Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”, realizowanego z środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, otrzymała grant w wysokości 70.000 zł.

Pozyskane środki pozwoliły na zakup 36 laptopów, które zostaną przekazane do wszystkich szkół na terenie Gminy. Zakupione laptopy posłużą do realizacji nowych zadań, przed jakimi stanęły szkoły, nauczyciele, uczniowie i rodzice, tj. do zdalnego nauczania.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe