PGE Stal Mielec kontynuuje sprzedaż Wirtualnych Biletów. Tym razem można kupić bilet na mecz z Radomiakiem

  • 12.04.2020, 09:03
  • jz

Podziel się:

Oceń:

PGE Stal Mielec kontynuuje sprzedaż Wirtualnych Biletów. Tym razem można kupić bilet na mecz z Radomiakiem Materiały prasowe PGE Stal Mielec Warto kupować Wirtualne Bilety i wspierać mielecki klub
Klub PGE FKS Stal Mielec kontynuuje sprzedaż Wirtualnych Biletów na mecze, które z powodu pandemii koronawirusa musiały zostać przełożone. Tym razem można kupić pamiątkową wejściówkę na mecz z Radomiakiem Radom.

W normalnych warunkach bezsprzecznie byłby to hit kolejki. Obie drużyny walczą o awans do PKO BP Ekstraklasy, a w swoich składach mają kilka naprawdę głośnych nazwisk. Oczywiście ten mecz się nie odbędzie z powodów doskonale nam znanych. 

Można jednak nabyć pamiątkową wejściówkę na to spotkanie i w ten sposób wspomóc klub. Na razie akcja "Wirtualny Bilet" cieszy się sporą popularnością wśród kibiców. 

Poprzednio sprzedawano bilety na odwołany mecz ze Stomilem Olsztyn. - Miło nam poinformować, że zakupiliście 93 bilety zwykłe i 11 biletów Super VIP! Z tego miejsca pragniemy Wam serdecznie podziękować, że w tym trudnym okresie jesteście #RAZEM z nami - przekazuje mielecki klub. 

Obecna sytuacja nie pozwala na rozegranie dalszych meczów, przez co kluby sportowe znajdują się w ciężkiej sytuacji finansowej. Przychody z dnia meczowego to bardzo duża część budżetu klubu.

Patrząc na duże zainteresowanie zakupem wirtualnych biletów, klub postanowił uruchomić ich sprzedaż na mecz PGE FKS Stal Mielec vs Radomiak Radom!

Jak możesz zakupić bilet?
Zrób przelew na konto Klubu:

FKS STAL MIELEC
(ALIOR BANK S.A.)
PLN – 94 2490 0005 0000 4500 8058 2794
wpłaty z zagranicy:
EUR – 60 2490 0005 0000 4600 4105 4499
USD – 58 2490 0005 0000 4600 4376 8886

wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem! (dane potrzebne do personalizacji biletów)

Jaka jest cena biletu?
Bilet możesz zakupić w cenie: 5 zł, 10 zł, 20 zł oraz Super Vip 200 zł

Każdy Kibic, który dokona zakupu otrzyma specjalny, pamiątkowy bilet wsparcia (do odbioru w Sklepiku Stali Mielec po ustaniu zagrożenia epidemicznego).

Już teraz dziękujemy za Wasze wsparcie! #RAZEM stanowimy siłę mieleckiej Stali!

*Zakup biletu jest formą wsparcia dla naszego Klubu. Nie uprawnia do wstępu na stadion oraz nie podlega wymianie.

jz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe