W regionie powstała stacja dializ dla pacjentów z koronawirusem

  • 10.04.2020, 15:01
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

W regionie powstała stacja dializ dla pacjentów z koronawirusem W dębickim szpitalu stacja dializ została przygotowana dla pacjentów z koronawirusem.
Stacja dializ w dębickim szpitalu została przekształcona w jednoimienną dla osób zakażonych koronawirusem. Takie zalecenie wydała Wojewoda Podkarpacki.

Teraz na dializy mieszkańcy powiatu dębickiego musza jeździć do Mielca, Kolbuszowej, Rzeszowa bądź Krosna – wyjaśnia Przemysław Wojtys dyrektor szpitala w Dębicy.

- Te stacje dializ biorą na siebie obowiązek transportu. Przypomnę dializa odbywa się wyłącznie z transportem z domu do stacji diazli i z powrotem - dodaje Przemysław Wojtys. 


Na ten moment w stacji dializ nie ma pacjentów z podejrzeniem koronawirusa. 

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe