Wiemy, gdzie w Mielcu trafiły maseczki

  • 10.04.2020, 14:22 (aktualizacja 10.04.2020, 14:45)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Wiemy, gdzie w Mielcu trafiły maseczki maseczki ochronne, przyłbice ochronne i inne środki zostały przekazane do wielu instytucji w mieście.
Władze miasta Mielca przekazały kilku instytucjom miejskim, społecznym, a także parafiom maski ochronne, a także inne zestawy ochronne. Kolejna partia maseczek dla mieszkańców w potrzebie zostanie rozsysponowana w przyszłym tygodniu.

Samorząd Mielca przekazał maseczki i środki ochronne do:

Szpitala Specjalistycznego im. E. Biernackiego w Mielcu
Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu 
Domu Pomocy Społecznej w Mielcu
Schroniska Św. Brata Alberta w Mielcu
Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu
Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Mielcu
Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego „Przystań” w Mielcu
Parafii Trójcy Przenajświętszej w Mielcu
Parafii Ducha Świętego w Mielcu


- W najbliższym czasie, do mieleckiego magistratu dotrze kolejna partia maseczek ochronnych. Obecnie, trwa opracowywanie najlepszego rozwiązania na przekazanie ich do osób będących w szczególnej potrzebie - przekazuje mielecki magistrat. 
 

Przypominamy, że według nowych obostrzeń, od 16 kwietnia każda osoba w miejscu publicznym będzie musiała zakrywać zarówno usta, jak i nos. Nie jest natomiast konieczne stosowanie wyłącznie maseczek, można do tego celu wykorzystać szalik czy chustkę. Obowiązek dotyczy jednak wszystkich, którzy znajdują się na ulicach, w urzędach, sklepach czy miejscach świadczenia usług oraz zakładach pracy.

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe