GMINA PRZECŁAW: Maseczki dla każdego domu

  • 10.04.2020, 14:17
  • MW

Podziel się:

Oceń:

GMINA PRZECŁAW: Maseczki dla każdego domu Fot. archiwum Maseczki wkrótce będę obowiązkowe w przestrzeni publicznej.
Mając na uwadze bezpieczeństwo swych mieszkańców, gmina Przecław podjęła decyzję o przekazaniu maseczek ochronnych do każdego gospodarstwa domowego na terenie gminy w celu zmniejszenia ryzyka zakażenia wirusem.

Bezpłatne maseczki ochronne (w ilości 2 szt. na gospodarstwo domowe) będą przekazywane przez służy Ochotniczej Straży Pożarnej od dnia 10.04.2020r.

Maseczki są wielokrotnego użytku (przed pierwszym użyciem i każdym kolejnym zaleca się pranie w odpowiedniej temperaturze oraz prasowanie).

W dalszym ciągu cyklicznie przeprowadzana jest na terenie gminy prewencyjna dezynfekcja newralgicznych miejsc w przestrzeni publicznej, tj. przystanków, ławek, barierek, chodników itp. w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców gminy - poinformował Urząd Gminy Przecław.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe