Mielec. Jest wstępna deklaracja: maseczki dla mieszkańców!

  • 10.04.2020, 10:59
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Mielec. Jest wstępna deklaracja: maseczki dla mieszkańców! Magistrat zdecydował zakupić maseczki.
Mielecki magistrat potwierdza, że w najbliższym czasie zostanie zakupiona partia maseczek, które mają stanowić wsparcie dla mieszkańców. Czasu jest mało, bo Rząd postanowił, że Polacy mają obowiązkowo chodzić w maseczkach od najbliższego czwartku 16 kwietnia.

- Decyzją prezydenta wsparcie dla mieszkańców w postaci maseczek jest przewidziane. Na chwilę obecną trwa opracowywanie planu pomocy. Warto wspomnieć, że Urząd Miejski w Mielcu przekazał dotychczas do szpitala i pogotowia 2000 szt. maseczek chirurgicznych, 2000 szt. maseczek bawełnianych. Obie placówki otrzymają też łącznie 800 szt. przyłbic oraz 1000 szt. fartuchów ochronnych. Pomoc ta, w razie potrzeby, będzie kontynuowana - informuje Marietta Mateja-Nowak z Urzędu Miejskiego w Mielcu. 

Harmonogram dystrybucji maseczek zostanie ogłoszony po świętach.

 

 

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe