WAŻNE. Podszywając się pod Korso MANIPULOWANO informacjami

  • 08.04.2020, 17:49
  • Red.

Podziel się:

Oceń:

WAŻNE. Podszywając się pod Korso MANIPULOWANO informacjami
- Informacja o planowanych kontrolach osób szyjących maseczki NIGDY nie została zamieszczona na portalu Korso Kolbuszowskie - mówi Joanna Serafin, redaktor naczelna. - NIGDY też na ten temat nie wypowiadała się Małgorzata Waksmundzka-Szarek, rzecznik prasowy Wojewody Podkarpackiego - dodaje.

Wracamy do sprawy przerobionej treści posta zamieszczonego na portalu Korso Kolbuszowskie [pisaliśmy o tym tutaj: Kiepski żart z szyjących maseczki. Ktoś się podszywa pod Korso]. Jak się okazuje, w zmanipulowanej treści ktoś zawarł wypowiedź przedstawiciela Wojewody Podkarpackiego, który miał się wypowiedzieć na temat planowanych wizyt kontrolerów. 

- Oświadczamy, że pani rzecznik nigdy na ten temat nie wypowiadała się dla naszego portalu, czy też dla gazety - mówi Joanna Serafin, przedstawicielka Korso Kolbuszowskiego. - Słowa, zacytowane w zmanipulowanym przez kogoś materiale, nigdy nie zostały przez panią Małgorzatę Waksmundzką-Szarek wypowiedziane - dodaje. 

Niestety czyjś głupi żart uderza w osoby, które podjęły się szycia maseczek, jak również w Podkarpacki Urząd Wojewódzki oraz rzecznika wojewody, który przekazuje codziennie wiarygodne informacje dziennikarzom i opinii publicznej na temat sytuacji epidemiologicznej, a także w redakcję portalu korsokolbuszowskie.

- W związku z tym podjęliśmy decyzję o skierowaniu sprawy do policji - dodaje redaktor naczelna. 

Red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe