Stal Mielec - Górnik Zabrze. Już w niedzielę!

  • 24.11.2016, 20:45
  • Informacja prasowa FKS Stal Mielec

Podziel się:

Oceń:

Stal Mielec - Górnik Zabrze. Już w niedzielę! Nadesłane
W niedzielę piłkarze pierwszoligowej Stali Mielec rozegrają mecz z Górnikiem Zabrze. Spotkanie to wywołuje spore zainteresowanie kibiców. Mielecki klub dzięki współpracy z firmą Move Media promuje to spotkanie także w regionie.

Żadna podkarpacka drużyna przez długie lata nie rozgrywała meczu ligowego z tak utytułowanym rywalem jak zespół z Zabrza. Spotkanie Stali Mielec z Górnikiem na Stadionie Miejskim w Mielcu planują zobaczyć wycieczki między innymi z powiatu przeworskiego, krośnieńskiego czy staszowskiego.

Stal, doceniając zainteresowanie kibiców z regionu, postanowiła o zapowiadającym się ciekawie widowisku przypomnieć w miejscach położonych bliżej ich miejsca zainteresowania, a także zwiększyć swoje promocyjne zaangażowanie w Mielcu. Stało się to możliwe dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Move Media, która przyjęła rolę wyłącznego partnera wspierającego promocję meczu z Górnikiem Zabrze w regionie.

Move Media umożliwia firmom komunikację z klientami za pomocą dwóch programów: Benefit TV w klubach fitness i Telewizji Konsumenckiej w sieciach handlowych (Tesco, Piotr i Paweł, Intermarche). To największe medium na rynku lokalnym, które na samym Podkarpaciu dociera do ponad 1 miliona 400 tysięcy kontaktów w ciągu miesiąca a ogólnopolsko do 32 milionów kontaktów z aktywnymi konsumentami w 170 miastach. Stawia to firmę Move Media jako lidera na rynku reklamy digital out of home w Polsce.

- Wspieramy liczne lokalne i ogólnopolskie inicjatywy społeczne stąd niezmiernie cieszy nas nawiązanie współpracy z klubem Stal Mielec i pomoc przy promocji meczu rozgrywanego na Stadionie Miejskim w Mielcu – mówi Mateusz Kowalski z firmy Move Media.

Move Media emituje grafikę zapraszającą na mecz Stal Mielec - Górnik Zabrze na 48 ekranach w pięciu lokalizacjach (markety Tesco oraz kluby fitness) w Rzeszowie, Staszowie oraz Mielcu! Można szacować, że w ten sposób nawiązanych zostanie około 100 tysięcy kontaktów reklamujących mecz 1. ligi piłkarskiej w Mielcu z potencjalnymi kibicami Biało-Niebieskich! Żaden klub piłkarski z Podkarpacia nie prowadził dotychczas tak szerokiej promocji swoich meczów ligowych poza miejscowością, w której gra jako gospodarz. Akcja ta to również ukłon w stronę najważniejszych partnerów mieleckiego Klubu, których znaki naturalnie są także lokalizowane przy grafice promującej mecz.

Spotkanie FKS Stal Mielec - Górnik Zabrze w niedzielę 27 listopada rozpocznie się o godzinie 15:00. Sprzedaż biletów na to spotkanie prowadzone jest w Kasach Stadionu Miejskiego w Mielcu. Grupy zorganizowane mogą awizować się poprzez kontakt  z biurem Klubu.

Informacja prasowa FKS Stal Mielec

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe