"Chorzelowiacy" wirtualnie nagrali specjalną piosenkę na święta [VIDEO]

  • 07.04.2020, 14:14
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

"Chorzelowiacy" wirtualnie nagrali specjalną piosenkę na święta [VIDEO] Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec, Zespół Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy” oraz Kapela ZPiT „Chorzelowiacy” nagrali utwór, w którym zachęcają do pozostania w domu.
Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec, Zespół Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy” oraz Kapela ZPiT „Chorzelowiacy” nagrali utwór, w którym zachęcają do pozostania w domu, dziękują za okazaną pomoc dla personelu mieleckiego Szpitala oraz składają życzenia Wielkanocne.

Ogłoszony stan epidemii ograniczył działalność instytucji kultury w całym kraju. Chorzelowski Ośrodek Kultury włączył się jednak w ogólnopolską akcję #zostanwdomu. „Chorzelowiacy” w zaciszu własnych domów nagrali utwór nawiązujący do obecnej sytuacji w Polsce i na świecie. Linia melodyczna oparta została na ludowym motywie „Łocy corne”. Nowy tekst stworzyła Bożena Telega, a montażem zajęła się Karolina Kędzior.

Sytuacja w jakiej przyszło nam żyć, nie jest dla nikogo łatwa. Wspaniałe jest jednak to, że w tych trudnych chwilach potrafimy się solidaryzować i pomagać sobie wzajemnie. Nasz Ośrodek oprócz szycia maseczek, postanowił wysłać do wszystkich przekaz artystyczny, który ma wlać w nasze serca trochę optymizmu, radości i świątecznego klimatu – przekazuje Damian Małek, Dyrektor SOKiS.

 

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe