Warsztaty z pogotowiem ratunkowym

  • 06.05.2016, 10:43
  • red.

Podziel się:

Oceń:

Warsztaty z pogotowiem ratunkowym AU
Jak uniknąć niebezpieczeństw, w jaki sposób użyć bandaża, plasterka, jak i kiedy wezwać pomoc medyczną dla siebie lub bliskich – to tylko kilka tematów, którymi zajęły się przedszkolaki z mieleckiej „dziewiątki” podczas cyklu zajęć warsztatowych prowadzonych przez Pogotowie Ratunkowe w Mielcu.

– Dzieci chłoną wiedzę, uwielbiają nawiązywać kontakty, poznawać świat. To jest najlepszy wiek, by w nich zaszczepić dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie, a także nauczyć, jak sobie pomóc, nie dać się paraliżującemu strachowi – mówi ratownik medyczny Jakub Betlej, instruktor Szkoły Ratownictwa Medycznego przy mieleckim pogotowiu.

Więcej w 18 numerze Korso

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe