Mieleckie studio nagrań prosi o wsparcie finansowe [FOTO ZRZUTKA]

  • 06.04.2020, 15:08
  • DJ

Podziel się:

Oceń:

Mieleckie studio nagrań prosi o wsparcie finansowe [FOTO ZRZUTKA] Fot. Studio Muzyczne FLY Studio prosi o wsparcie finansowe.
Studio Muzyczne FLY jest dobrze znane mielczanom - to właśnie oni nagłaśniają nasze imprezy, koncerty czy wydarzenia, a także wspierają lokalnych muzyków. Działalność studia jest jednak mocno zagrożona z powodu pandemii koronawirusa, toteż właściciele proszą o wsparcie.

Studio można wesprzeć dowolną kwotą na zrzutka.pl - właściciele przewidzieli nagrody dla tych, którzy postanowią wesprzeć ich większymi sumami pieniężnymi. Są to m.in. karnet na nagranie, płyta Wiktora Łabuńskiego czy płyta zespołu Mrzonki. Zbiórkę znajdziesz tutaj:

Studio Muzyczne FLY dostarcza mielczanom fachowej obsługi imprez, wydarzeń i koncertów, poprzez obsługę nagłośnienia. Kacper Żarna - właściciel studia, chętnie również uczestniczy w wszelkiego rodzaju wydarzeniach współorganizując je z Samorządowym Centrum Kultury. Na jednym z nich mieliśmy przyjemność być całkiem niedawno. Zobacz:

Również to w Studio FLY zmiksowana została choćby niedawno nagrana płyta mieleckiego zespołu The Human Trip. Nic co piękne nie trwa jednak wiecznie. Z powodu pandemii koronawirusa, działalność studia jest poważnie zagrożona, toteż jego właściciele proszą o wsparcie finansowe każdego kto tak jak oni kochają muzykę, wspierają lokalnych artystów i chcieliby wziąć udział w jeszcze niejednej, dobrze nagłośnionej imprezie. 

- Studio w większości utrzymywane jest z prywatnych zarobków dwojga ludzi. W dobie pandemii przeżywamy kryzys - zostaliśmy pozbawieni pracy, ponieważ skupiała się ona wokół obsługi technicznej imprez i pracy w placówkach kulturalnych. Wszystkie państwowe placówki oraz prywatne lokale zostały zamknięte, a wydarzenia zostały odwołane na najbliższych kilka miesięcy. Jak wielu w tej branży, jesteśmy zamrożeni. Nasze oszczędności wystarczą nam zaledwie na kolejny miesiąc utrzymania studia. 

- piszą właściciele Studio FLY na zorganizowanej przez siebie Internetowej zrzutce

DJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe