Sanepid potwierdził kolejne 5 przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Dziś zmarła też pacjentka w Przemyślu

  • 05.04.2020, 17:46 (aktualizacja 05.04.2020, 18:22)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Sanepid potwierdził kolejne 5 przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Dziś zmarła też pacjentka w Przemyślu Obecnie na Podkarpaciu potwierdzono 149 przypadków koronawirusa. Dziś umarła 5 ofiara śmiertelna w Przemyślu.
Ministerstwo Zdrowia potwierdziło kolejne przypadki zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. W tej grupie nie ma osób z powiatu mieleckiego. W sumie to już 149 osób. Dziś też zmarła już 5 ofiara śmiertelna w szpitalu w Przemyślu.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 1661 osób, a 11 902 poddane jest kwarantannie.
Aktualnie hospitalizowanych jest 138 osób. Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 3310 testów.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 149 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COS-2, 9 osób wyzdrowiało. Odnotowano 5 zgonów.

- Z przykrością informujemy, że w dniu 5 kwietnia zmarła pacjentka w starszym wieku w Szpitalu w Przemyślu - informuje Ministerstwo Zdrowia.
 

AKTUALNY RAPORT NA TEMAT KORONAWIRUSA > TUTAJ <

Nowe 5 potwierdzonych przypadków to:

  • starsza kobieta powiatu przemyskiego (hospitalizowana)

  • kobieta w sile wieku z powiatu rzeszowskiego (hospitalizowana)

  • mężczyzna w sile wieku z powiatu rzeszowskiego (hospitalizowany)

  • mężczyzna w sile wieku z powiatu jasielskiego ( w izolacji)

  • starsza kobieta z powiatu łańcuckiego (w izolacji)

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe