Nowe zakażenia w powiecie mieleckim: młoda kobieta i dziecko!

  • 03.04.2020, 17:21 (aktualizacja 03.04.2020, 17:53)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Nowe zakażenia w powiecie mieleckim: młoda kobieta i dziecko! W powiecie mieleckim już 16 osób ma wykrytego koronawirusa.
Ministerstwo Zdrowia potwierdziło kolejne 117 przypadków zakażenia koronawirusem w całym kraju. W tej grupie znalazły się dwie osoby z powiatu mieleckiego: to młoda kobieta i małe dziecko. Osoby te pozostają w ścisłej izolacji.

Nowe 4 potwierdzone przypadki to:

  • kobieta w sile wieku z powiatu rzeszowskiego (w izolacji)

  • młoda kobieta z powiatu mieleckiego (w izolacji)

  • dziecko z powiatu mieleckiego (w izolacji)

  • kobieta w sile wieku z powiatu stalowowolskiego (w izolacji)

OBSZERNY RAPORT NA TEMAT KORONAWIRUSA > TUTAJ < 

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje, że od dnia 24 stycznia br. obejmuje na terenie województwa nadzorem epidemiologicznym/ kwarantanną domową osoby, które były narażone na zakażenie wirusem SARS-CoV2.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 2282 osób, a 13 463 poddane jest kwarantannie. Aktualnie hospitalizowanych jest 110 osób.

Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 2958 testów. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 125 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COS-2, 7 osób wyzdrowiało. Odnotowano 4 zgony. Kolejna osoba , która wyzdrowiała to starsza kobieta z powiatu niżańskiego, która od 21 marca br. przebywała w Szpitalu w Łańcucie

SzB

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
optymista
optymista 03.04.2020, 21:59
Należy uważać,koronawirus to też nie wyrok.

Pozostałe