Mieleccy medycy dziękują wszystkim, którzy pomagają szpitalowi [VIDEO]

  • 03.04.2020, 12:24 (aktualizacja 03.04.2020, 12:39)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Mieleccy medycy dziękują wszystkim, którzy pomagają szpitalowi [VIDEO] Mieleccy medycy postanowili podziękować za wszystkie gesty wsparcia ich trudnej pracy!
Wielka życzliwość i wsparcie, jakie Szpital Specjalistyczny w Mielcu otrzymuje od darczyńców, to jasny promyk w czasie pełnym wyzwań. Pracownicy - ze względu na obostrzenia - nie mogli stanąć w jednej grupie, by podziękować w tym video, ale znalazł się inny sposób, by to uczynić. Zobaczcie koniecznie to video!

Mielecki Szpital Specjalistyczny dziękuje za wszystkie dary finansowe i rzeczowe i oczywiście cały czas prosi o wsparcie! 

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe