Mieleccy seniorzy apelują: "Pomagajmy sobie nawzajem"

  • 03.04.2020, 08:55
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Mieleccy seniorzy apelują: "Pomagajmy sobie nawzajem" Fot. archiwum Każda pomoc jest bezcenna.
To osoby starsze są najbardziej narażenie na zakażenie koronawirusem. Nie oznacza to jednak, że mieleccy seniorzy zamknęli się w domach na czas pandemii. Oni również chcą pomagać. Uczestnicy Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na przykład apelują o pomoc w szyciu maseczek.

- Jesteśmy w sytuacji, w której wszyscy staramy się sobie pomagać. W naszym  kierunku -  seniorów kierowanych jest wiele akcji  pomocowych od wolontariuszy, apeli, informacji z Magistratu typu: „Zostań w domu”, z troską o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Oznacza to, że mamy więcej czasu na różne zajęcia i w ramach swojej aktywności potrafimy zrobić coś dobrego w drugą stronę, w tym trudnym czasie.
Mam propozycję: jeżeli posiada ktoś z Was maszynę do szycia, potrafi  ją obsługiwać, możemy wesprzeć akcje „Szyjemy maseczki dla szpitala” ( i nie tylko).
Pomagajmy sobie nawzajem, nawiązując do hasła z plakatu, „Tylko wspólnie damy radę przezwyciężyć ten trudny czas”, który został zaprojektowany w ramach współpracy mieleckich seniorów z magistratem, możemy  uczynić coś pożytecznego, nie narażając siebie na niebezpieczeństwo zarażenia się - apelują Słuchacze Uniwersytetu.

MW

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
babcia
babcia 04.04.2020, 16:49
Proszę o szablon.

Pozostałe