Gminy wspierają mieleckie pogotowie

  • 03.04.2020, 08:38
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Gminy wspierają mieleckie pogotowie Fot. FB Pogotowie Ratunkowe w Mielcu Sprzęt niezbędny w dzisiejszych czasach.
W dobie epidemii mieszkańcy Mielca i powiatu udowodnili, że mają wielkie serca. Pomoc do szpitala i pogotowia płynie od firm, restauracji, osób prywatnych... Do akcji pomocowych włączyły się też gminy.

Podstacja mieleckiego Pogotowia Ratunkowego w Padwi Narodowej zyskała pralko-suszarkę, którą ufundowała Gmina Padew Nar. i firma Hydrogaz (po 50%).

Wójt i Rada Gminy Borowa przekazali podstacji Pogotowia w Borowej pralko-suszarkę, która w tym szczególnym czasie jest niezbędna ekipom ratownictwa medycznego.

Gmina Wadowice Górne ufunduje respirator paraPAC plus z PEEP/CPAPW.

Samorządowcy z gminy nie mieli żadnych wątpliwości, że przeznaczenie z budżetu kwoty 30 000 zł na niezbędny Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu respirator paraPAC plus to dobra decyzja! Będzie to sprzęt z PEEP/CPAP (przewód zasilający, jednorazowy obwód oddechowy, obwód CPAP, jednorazowy zestaw do hiperinflacji, bateria do modułów alarmów). W zestawie będzie ponadto uchwyt karetkowy do respiratorów ParaPac PLUS oraz 10 szt. obwodów oddechowych jednorazowych z wewnętrzną linią monitorowania ciśnienia i zastawką pacjenta - poinformowało Pogotowie w Mielcu.

MW

Zdjęcia (3)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
obserwator
obserwator 03.04.2020, 14:38
A gminy Mielec i gmina Gawłuszowice i gmina Przecław co ufundowali?

Pozostałe