Z PODKARPACIA. Strażacy dowożą żywność osobom objętym kwarantanną

  • 02.04.2020, 21:35
  • KR

Podziel się:

Oceń:

Z PODKARPACIA. Strażacy dowożą żywność osobom objętym kwarantanną Żywność dostarczana była m. in. przez strażaków ochotników z Narola i Wielkich Oczu.
W związku z zagrożeniem wywołanym koronawirusem SARS-Cov-2 na terenie powiatu lubaczowskiego, druhowie ochotniczych straży pożarnych czynnie włączyli się w dowożenie żywności osobom objętym kwarantanną domową.

Dostarczanie żywności przez strażaków odbywa się zgodnie z poleceniem Wojewody Podkarpackiego z dnia 14 marca 2020 roku. Koordynację działań w zakresie pomocy żywnościowej zapewniają właściwe terytorialnie ośrodki pomocy społecznej.

W działaniach tych uczestniczą odpowiednio przeszkoleni i wyposażeni w środki ochrony indywidualnej strażacy ochotnicy, którzy udają się pod wskazane adresy osób objętych kwarantanną, bez wchodzenia do pomieszczeń i kontaktu bezpośredniego z osobą potencjalnie zakażoną.

Żywność dostarczana była m. in. przez strażaków ochotników z Narola i Wielkich Oczu.

KR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe