Bieg Konstytucji 3 Maja i Wyścig o Pietruszkę odwołane. Mają odbyć się dopiero jesienią

  • 02.04.2020, 21:23
  • jz

Podziel się:

Oceń:

Bieg Konstytucji 3 Maja i Wyścig o Pietruszkę odwołane. Mają odbyć się dopiero jesienią kz Kolejne imprezy sportowe zostały odwołane
Kolejne imprezy sportowe i rozrywkowe w Mielcu zostały odwołane. Organizator wydarzeń, Damian Gąsiewski poinformował już o nowych terminach.

- Mając na uwadze wprowadzony stan epidemii oraz sytuację jaka panuje w kraju i na świecie informujemy, że kolejne wydarzenia organizowane przez Studio Wizualne zostają przeniesione na dalsze terminy - mówi Damian Gąsiewski. 

-  Kabaret Młodych Panów zaplanowany na 29 kwietnia br. zostaje przeniesiony na 17 lutego 2021 roku.

- 10. Wyścig o pietruszkę zaplanowany na 24 maja br. zostaje przeniesiony na 11 października br. Godzina startu bez zmian!

- Mistrzostwa w jedzeniu burgerów na czas zaplanowane na 16 maja br. zostają przeniesione na 12 września br. Godzina startu bez zmian!

- Bieg Konstytucji 3 Maja zaplanowany na 1 maja br. zostaje przeniesiony na 20 września br. Godzina startu bez zmian!

Wcześniej zostały przeniesione już:

- Eliminator Autopart Mielec vol. 3 zaplanowany na 29 marca br. zostaje przeniesiony na 7 czerwca br. Godzina startu bez zmian!

- Bieg po Lotnisku | 550 lat lokacji Mielca i 25 lat SSE Mielec zaplanowany na 19 kwietnia br. zostaje przeniesiony na 6 września br. Zmieniamy również godzinę startu z godz. 19:00 na 18:30!

Bilety oraz pakiety startowe zachowują swoją ważność;

- Wasze zdrowie, ale też kibiców, wolontariuszy i wszystkich innych zaangażowanych w te wydarzenia organizowane przez Studio Wizualne jest najważniejsze - dodaje Gąsiewski.

Aktualizacje na stronie z zapisami oraz na wydarzeniach zostały już dokonane!

 

jz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe