Matematyczne sukcesy uczniów szkoły Piłkarskie Nadzieje. Pierwsze miejsce!

  • 30.03.2020, 22:56
  • jz

Podziel się:

Oceń:

Matematyczne sukcesy uczniów szkoły Piłkarskie Nadzieje. Pierwsze miejsce! Anna Jajkiewicz Olaf Niemczura ze szkoły Piłkarskie Nadzieje
Duże sukcesy uczniów szkoły Piłkarskie Nadzieje w Mielcu. Uczeń Olaf Niemczura zajął pierwsze miejsce w województwie w konkursie matematycznym.

W dniu 5 marca w szkole sportowej MSMS Piłkarskie Nadzieje odbyła się IX edycja ogólnopolskiego internetowego konkursu matematycznego „Maks Matematyczny”, który jest oryginalną koncepcją zmagań matematycznych z wykorzystaniem technologii informatycznych. Konkurs stanowi przede wszystkim intelektualną rozrywkę w formie internetowych gier matematycznych i logicznych.

Najlepszy wynik w województwie w swojej kategorii klas ósmych zdobył uczeń klasy VIII a MSMS "Piłkarskie Nadzieje" - Olaf Niemczura, trzeci wśród siódmoklasistów okazał się jego kolega Oliwier Makuch. W czołówce klasyfikowani też byli uczniowie klasy szóstej. Poniżej szczegóły:

I miejsce w województwie podkarpackim w kategorii klas VIII zdobył uczeń Olaf Niemczura

III miejsce w województwie podkarpackim w kategorii klas VII zdobył uczeń Oliwier Makuch

VI miejsce w województwie podkarpackim w kategorii klas VI zdobył uczeń Dominik Michałek

VII miejsce w województwie podkarpackim w kategorii klas VI zdobył uczeń Maksymilian Szady

VIII miejsce w województwie podkarpackim w kategorii klas VIII zdobył uczeń Jakub Rachwalik

jz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe