Panie szyją maseczki dla szpitala. Możesz je wspomóc!

  • 30.03.2020, 09:38
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Panie szyją maseczki dla szpitala. Możesz je wspomóc! Fot. FB Szyjemy maseczki dla szpitala Do grupy dołączyło się wiele osób.
Stowarzyszenia Patriotyczny Mielec rozpoczęło zbiórkę, aby wesprzeć panie charytatywnie działające w ramach akcji „Szyjemy maseczki dla szpitala w Mielcu”. Zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup materiałów niezbędnych do szycia masek oraz gumek.

Dokładnie tydzień temu założyłam ta grupę. Odzew jest oszałamiający. Mielec to szczęśliwe miasto- jest w nim tyle dobrych ludzi, którzy poświęcają swój czas, pieniądze na maseczki dla szpitala. Mamy cała armie szyjących i ona ciągle się powiększa.

W dniu wczorajszym dostałam wiadomość od Prezesa Stowarzyszenia Patriotyczny Mielec, że rozpoczęli zbiórkę na materiały dla nas do maseczek - poinformowała założycielka grupy "Szyjemy maseczki dla szpitala w Mielcu".

Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ

Również starostwo w Mielcu zaoferowało pomoc pieniężną na zakup potrzebnych materiałów do szycia maseczek. 

 

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe