Motocyklistka uderzyła w przystanek. Zginęła na miejscu!

  • 29.03.2020, 16:31 (aktualizacja 30.03.2020, 09:36)
  • KR

Podziel się:

Oceń:

Motocyklistka uderzyła w przystanek. Zginęła na miejscu! Pomimo akcji reanimacyjnej kobieta zmarła na miejscu.
Tragiczny wypadek na drodze Radomyśl Wielki - Tarnów w miejscowości Zdziarzec. Motocyklistka uderzyła w przystanek.

Do wypadku doszło po godz. 15. Kierująca motocyklem 30-letnia kobieta z nieustalonej przyczyny wjechała w przystanek autobusowy. Pomimo akcji reanimacyjnej kobieta zmarła na miejscu.

Droga Radomyśl Wielki - Tarnów jest całkowicie zablokowana.

KR

Zdjęcia (1)


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
A B C D
A B C D 02.04.2020, 23:04
Przystanek w nieodpowiednim miejscu i tak praktycznie nikt z niego nie korzysta.
wypadkowo
wypadkowo 31.03.2020, 23:48
 Jeśli wyjechała ze Zdziarca, to wcale szybko nie jechała. Ten odcinek drogi - od skrzyżowania w Zdziarcu do skrzyżowania koło cmentarza w Radomyślu pochłonął już kilkadziesiąt ofiar w ciągu 50 lat - jak pamiętam. Może są tam jakieć podziemne cieki wodne, albo jakieś rudy metali generujące silne promieniowanie. Niektórzy ludzie są na to wrażliwi. Robi się słabo, albo ciemno w oczach, nagle, na kilka sekund - i to wystarczy do wypadku. Jak zrobią rondo obwodnicy, to tam będzie jeszcze ciaśniej z tym przystankiem. Ponieważ to jest polska, to tak musi zostać, i dalej trzeba liczyć kolejne ofiary. Chyba, że przy okazji epidemii naród wreszcie się wkurzy i coś z tym zrobi.
Marcys
Marcys 30.03.2020, 22:31
Zarzadcy drog powini po takich tragediach wyciagac wnioski i nanosic zmiany nie tylko akurat w obliczu tej tragedi ale wielu innych aby zniwelowac na przyszlosc podobnych zdarzen drogowych.
Na terenach zalesionych na lukach drog , ostrych zakretach powiny byc o 4 metry wiecej wyciete drzewa tak aby byla wieksza widocznosc kiedy pojawia sie pojazd z przeciwka.
Dla tej dziewczyny wieczne odpoczywanie .....
Łukasz
Łukasz 30.03.2020, 14:08
Ten przystanek zbiera żniwo od lat! Wygląda to na klasyczny wypadek niedoświadczonego motocyklisty. Wejście w zakręt, strach, hamowanie i wyniesienie na zewnętrzną. Jak było nie wiemy. Tak czy inaczej straszna tragedia.
Marian
Marian 30.03.2020, 12:04
Swoją drogą genialny pomysł stawiać przystanek na szczycie zakrętu
slup
slup 30.03.2020, 10:16
Ostry zakret i nie wyrobila przy predkosci z jaka jechala
Żałosne
Żałosne 31.03.2020, 16:16
Jeśli nie wiesz jak było nie wypowiadaj się... Jest to osoba z mojej rodziny i to nie prawda co piszesz. Więc oszczędź sobie takie komentarze :)
marek
marek 30.03.2020, 04:33
Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych
Kami
Kami 30.03.2020, 00:00
Nie mozna oceniac nie wiedzac co bylo przyczyną nie koniecznie duza prędkość. Przyczyn tragedii moze byc dużo. Szkoda Kobiety i rodziny ktorą zostawiła a co do tego przystanku powinien byc usuniety z tego miejsca bo to nie 1 tragiczna śmierć w tym miejcu.
PoPis!!!
PoPis!!! 29.03.2020, 21:57
Ciekawe jeszcze ofiar musi zginąć na tym przystanku a żeby go zmodernizować!!!
Ze Zdziarca
Ze Zdziarca 30.03.2020, 00:19
Już kiedyś kobieta kierująca samochodem zabiła się na tym przystanku.
JACIO
JACIO 29.03.2020, 20:46
Normalna sprawa,Pewien rodzaj aktywnosci niesie z soba ryzyko,SZKODA DZiewczyny,ZAL TYCH CO PLAKAC BEDA,
Twój Nick
Twój Nick 30.03.2020, 20:28
Masz na myśli piłkę nożną i jazdę na nartach? Pozrywane wiązadła i ścięgna i połamane kończyny? Zawsze bezpieczniej grać w szachy.
Margo
Margo 29.03.2020, 20:19
Zaczyna się szaleństwo motocyklistów... Ludzie zwolnijcie! Od wczoraj na trasie Mielec-Tarnów zaczęła się szybka jazda ścigaczy nie myśląc ile powinni jeździć w terenie zabudowanym... zgroza!
Gość
Gość 29.03.2020, 20:02
Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych.
Obywatel
Obywatel 29.03.2020, 19:30
A trzeba było zostać w domu. Szkoda kolejnego życia.
człowiek z lasu
człowiek z lasu 29.03.2020, 18:25
Odpowiadam::

MASA (motocykla i kierowcy) x PROMIEŃ (zakrętu) x (OMEGA)^2 (prędkość kątowa) = SIŁA ODŚRODKOWA

Pozostałe