Duży pożar traw w gminie Mielec! [FOTO, VIDEO]

  • 27.03.2020, 16:14 (aktualizacja 27.03.2020, 23:51)
  • K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

Duży pożar traw w gminie Mielec! [FOTO, VIDEO] Fot. K. Radoń Pożar obejmuje kilka hektarów nieużytków.
Klika zastępów straży pożarnej walczyło z dużym pożarem w miejscowości Książnice (gm. Mielec).

Po dotarciu na miejsce zgłoszenia i przeprowadzeniu wstępnego rozpoznania, natychmiast przystąpiliśmy do gaszenia rozwiniętego pożaru zarośli, a także znajdującego się nieopodal lasu przy pomocy szybkiego natarcia oraz tłumic. Równolegle z naszą jednostką, do działań zostały skierowane także dwa zastępy PSP z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Mielcu - informują strażacy z OSP Książnice.

 

Spaleniu uległo ok. 4 ha nieużytków. Działania trwające blisko dwie godziny zakończyliśmy w sile 6 ratowników. Dziękujemy wszystkim naszym druhom, którzy stawili się na alarm - dodają strażacy.

 

W akcji brały udział 2 zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Mielcu, OSP Książnice oraz patrol policji.

K. Radoń

Zdjęcia (14)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe