Poszukiwany 21-latek kradł w Mielcu

  • 18.11.2016, 19:50
  • opr.ms/KPP Mielec

Podziel się:

Oceń:

Poszukiwany 21-latek kradł w Mielcu KPP Mielec
Policjanci ustalili i zatrzymali podejrzanego o kradzież dwóch smatwatchy o wartości ponad 2 tys. złotych. Mężczyzna został rozpoznany przez policjantów patrolujących teren miasta. 21-latek chciał wyjechać z Mielca wraz ze skradzionym łupem.

Początkiem listopada własciciel sklepu komputerowego zawiadomił policję o kradzieży dwóch smartwatchy. Całe zdarzenie zarejestrował sklepowy monitoring. Na nagraniu był widoczny sprawca kradzieży.

Policjanci patrolujący teren dworca autobusowego w Mielcu zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi sprawcy. Podczas legitymowania młody mężczyzna poinformował funkcjonariuszy, że nie posiada dokumentów. Aby potwierdzić jego tożsamość, został przewieziony do budynku komendy. Tam policjanci ustalili, że mężczyzna podał dane innej osoby, a przy sobie ma dowód osobisty. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że 21-letni mieszkaniec województwa łódzkiego jest poszukiwany w związku z wcześniej popełnianymi przestępstwami.

Młody mężczyzna miał przy sobie jeden ze skradzionych zegarków. Drugi, jak wyjaśnił, zastawił w lombardzie za kwotę kilkuset złotych. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

21-latek usłyszał zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i wyjaśnił, że kradł ponieważ potrzebował pieniędzy. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

opr.ms/KPP Mielec

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe