Zrzutka na mielecki szpital. Medykom potrzebny jest sprzęt

  • 27.03.2020, 13:36 (aktualizacja 27.03.2020, 13:47)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Zrzutka na mielecki szpital. Medykom potrzebny jest sprzęt Fot. archiwum Szpitale w całej Polsce potrzebują wsparcia.
W internecie ruszyła zbiórka pieniędzy na sprzęt i środki ochrony osobistej dla medyków z mieleckiego szpitala.

Jesteśmy w przededniu ciężkich czasów, które już teraz boleśnie dotykają takie państwa europejskie jak Włochy, Francja, Niemcy... Do nas też to dotrze i na pierwszej linii frontu, aby nas obronić będą właśnie Oni, nasi dzielni Medycy: Lekarze, Pielęgniarki, Ratownicy medyczni, Diagności, Fizjoterapeuci, Sekretarki, Rejestratorki, Salowe, Pomoc Sprzątająca, Pomoc Techniczna. Wszyscy Oni ramię w ramię staną, aby ratować nas, nasze Dzieci, Rodziców, Dziadków i Waszych Bliskich!!! Dlatego okażmy wspólnie naszą siłę, solidarność i wsparcie, aby doposażyć wszystkich mieleckich Medyków z Szpitala Specjalistycznego w Mielcu walczących na pierwszej linii frontu z koronowirusem. Ci wszyscy ludzie, pracownicy naszego Szpitala, też mają swoje rodziny i bliskich. Oni też się boją, ale dadzą z siebie wszystko by ratować zagrożone życie - apeluje organizator zrzutki, Radosław Ziomek.

 

Celem zbiórki jest zebranie jak największej środków (pieniężnych jak i rzeczowych) tj.

  • - maski ochronne specjalistyczne ffp2 ffp3 jak i zwykle,
  • - kombinezony ochronne,
  • - okulary ochronne,
  • - rękawiczki jednorazowe,
  • - przyłbice ochronne,
  • - fartuchy jednorazowe,
  • -sprzęt do wentylacji mechanicznej chorych.

Zebrane środki posłużą w zakupie wyżej wymienionych asortymentów, które w pierwszej kolejności trafią na oddziały: Zakaźny, Anestezjologii i Intensywnej terapii (OIOM), SOR, oraz oddział Dziecięcy. Sukcesywnie  zaopatrywany będzie każdy oddział w Szpitalu.

Wszystkie zdjęcia z akcji oraz faktury rozliczeniowe lub informacje, gdzie trafił sprzęt jak i pieniądze, będę publikować na stronie zrzutki.

Osoby, które chcą w jakiś inny sposób wesprzeć Naszą akcję, zapraszam do kontaktu pod nr tel 509352615 - podaje organizator.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe