Przejazd kolejowy zamknięty od końca marca

  • 26.03.2020, 13:05
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Przejazd kolejowy zamknięty od końca marca Fot. UG Przecław Przejazd będzie zamknięty przez blisko miesiąc.
Od 31 marca zamknięty będzie przejazd kolejowy w Tuszymie. Ruch ciężkich pojazdów zostanie przekierowany na drogę powiatową Dobrynin – Rzemień.

Wykonawca modernizacji linii kolejowej nr 25 firma PNUIK w Krakowie Sp. z o.o. informuje, że w dniach od 31.03.2020r. do 25.04.2010r. planowane jest zamknięcie przejazdu kolejowego w Tuszymie w ciągu drogi  powiatowej nr 1176R Tuszyma – Niwiska – Kolbuszowa. Okoliczni mieszkańcy powinni korzystać z sieci lokalnych dróg gminnych, natomiast ruch ciężkich pojazdów zostanie przekierowany na drogę powiatową Dobrynin – Rzemień, ze względu na istniejące ograniczenia tonażowe na okolicznych drogach gminnych - poinformował  wykonawca.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe