Piękny gest druhów z OSP. Pomagają też w walce z koronawirusem

  • 25.03.2020, 14:23
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Piękny gest druhów z OSP. Pomagają też w walce z koronawirusem Fot. archiwum Strażacy ku pomocy w każdej sytuacji.
Strażacy-ochotnicy z OSP Wola Mielecka pokazują, że druhowie działają nie tylko w obliczu zagrożenia ogniem czy wodą. Włączyli się w pomoc mieleckiemu pogotowiu, oferują też wsparcie dla mieszkańców swojej wsi.

- W związku z epidemią koronawirusa Ochotnicza Straż Pożarna w Woli Mieleckiej zaoferowała nam pomoc! Obecnie jest prowadzona zbiórka, ale gdyby nastała potrzeba "pomocy ludzkiej ręki" czy to w transporcie bądź innej formie, to Druhowie, wśród których jest trzech ratowników KPP, są gotowi! Dziękujemy - poinformowało mieleckie pogotowie. 

Ale to niejedyna akcja pomocowa prowadzona przez OSP Wola Mielecka.

W obliczu zagrożenia koronawirusem, a także zaleceń do pozostania w domach, OSP Wola Mielecka oferuje pomoc w dokonaniu zakupów i ich dowozu do domu najbardziej potrzebującym mieszkańcom Woli Mieleckiej, zapewnia dowóz niezbędnych produktów spożywczych, leków oraz chemii do domu..
Osoby potrzebujące pomocy mogą zgłaszać się telefonicznie na podane numery telefonów.

  • 607 296 159 - druh Adrian
  • 733 305 998 - druh Paweł
  • 793 563 579 - druh Andrzej
MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe