Mieleckie pogotowie prosi o pomoc! [VIDEO]

  • 25.03.2020, 13:52 (aktualizacja 25.03.2020, 14:11)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Mieleckie pogotowie prosi o pomoc! [VIDEO] AU Pogotowie jest w wielkiej potrzebie.
W związku z sytuacją epidemiologiczną spowodowaną koronawirusem, mieleckie pogotowie wystosowało apel z prośbą o pomoc. Niezbędne jest wsparcie zarówno finansowe, jak i rzeczowe.

APEL POGOTOWIA RATUNKOWEGO W MIELCU

Szanowni Państwo, w związku z sytuacją epidemiologiczną spowodowaną wirusem COVID 19 zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc na rzecz Pogotowia Ratunkowego w Mielcu. Wsparcie - tak w formie finansowej, jak i rzeczowej - jest teraz niezbędne placówce, aby mogła radzić sobie na bieżąco z licznymi wyzwaniami stojącymi obecnie przed ratownictwem medycznym.

Stoimy przed koniecznością zakupu ogromnej ilości środków ochrony osobistej dla ekip ratowniczych, dla naszych pacjentów, a ponadto uruchomienia dodatkowego transportu medycznego oraz wyposażenia karetek w sprzęt medyczny.

Niestety, w obecnej sytuacji tradycyjne finansowanie ochrony zdrowia nie jest wystarczające. Państwa wsparcie byłoby bezcenne w sytuacji, w której musimy reagować sprawnie i w zgodzie z procedurami dotyczącymi działania w sytuacji pandemii, bo tylko wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny są teraz w stanie zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa.

Po wygaszeniu pandemii, wszystkie zakupione sprzęty, będą wykorzystane do bieżącej działalności placówki na rzecz pacjentów.

Państwa gest miałby dla nas ogromną wagę i stałby się częścią tego rozdziału historii naszego miasta i regionu. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu, poradzimy sobie z tym kryzysem, a pracownicy i mieszkańcy będą wdzięczni każdemu, kto w tym pomógł. Jeśli wyrazicie Państwo wolę wpłaty, prosimy by jej dokonać na wyodrębnione konto bankowe: 41 2030 0045 1110 0000 0232 2420. Jeżeli uznacie Państwo za właściwe wspomóc nas rzeczowo, prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 17 78 00 553) lub mailowy ([email protected]) w celu ustalenia zakresu wsparcia najpilniej potrzebnego w tym momencie.

 

 

MW

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
bk
bk 25.03.2020, 20:18
Dziekujemy Wam za wasza prace i poswiecenie.
DorotaWydro
DorotaWydro 25.03.2020, 15:56
Wszystkie kraje się od nas uczą... Jasne. Trzymajcie się Panowie. Oczywiście wspomogę.

Pozostałe