Nowe zakażenie w POWIECIE MIELECKIM. To młoda kobieta!

  • 25.03.2020, 13:44
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Nowe zakażenie w POWIECIE MIELECKIM. To młoda kobieta! W sumie mamy 957 przypadków zakażenia i 13 ofiar śmiertelnych.
Ministerstwo Zdrowia potwierdziło kolejne przypadki zakażenia koronawirusem. W tej grupie znalazła się mieszkanka powiatu mieleckiego. Pacjentka jest w stanie dobrym i jest aktualnie hospitalizowana.

- Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 4 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim. (Razem mamy teraz 43). Pierwszy - to starszy mężczyzna z powiatu rzeszowskiego w stanie dobrym hospitalizowany aktualnie, drugi - młoda kobieta z powiatu mieleckiego w stanie dobrym hospitalizowana, trzeci - kobieta w sile wieku stan dobry z powiatu przemyskiego hospitalizowana oraz czwarty - starsza kobieta z powiatu(...)

AKTUALNY RAPORT NA TEMAT KORORNARIRUSA > TUTAJ < 

 

SzB

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
A
A 26.03.2020, 15:10
Ile jeszcze beda pyszczac ludzi zza granicy- po co? Tylko przywiza ze soba wirusa. Zamknijcie granice!!
qqqq
qqqq 25.03.2020, 18:48
I ma racje pisać miejsce pobytu

Pozostałe