Piłkarskie Nadzieje promują akcję #zostańwdomu. Młodzi piłkarze pokazują, jak można trenować w domach

  • 24.03.2020, 14:43
  • jz

Podziel się:

Oceń:

Piłkarskie Nadzieje promują akcję #zostańwdomu. Młodzi piłkarze pokazują, jak można trenować w domach Nadesłane Młodzi zawodnicy Piłkarskich Nadziei trenują w domu
Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje promuje akcję #zostańwdomu. Młodzi zawodnicy, podopieczni akademii nie tylko trenują w swoich domach, ale również uczą się i poszerzają wiedzę.

- Nie możemy trenować na boiskach, ale to nie oznacza, że dla naszych młodych podopiecznych to czas wytchnienia - mówi wiceprezes Piłkarskich Nadziei Paweł Mrozik. - Każdy dostał zalecenia dotyczące treningów, które może przeprowadzić w domu. Zorganizowaliśmy nawet specjalną akcję na Facebooku, na którym nasi zawodnicy prezentują swoje zdjęcia, a zarazem ćwiczenia, które bez problemu można wykonywać w domu - dodaje. 

To nie wszystko. - Oczywiście każdy wie, że to nie jest czas ferii. Nasi zawodnicy, a jednocześnie uczniowie naszej szkoły Piłkarskie Nadzieje uczą się i odrabiają lekcje za pomocą platformy on-line - mówi Mrozik. 

Ciekawą odskocznią są również inne aktywności, które organizują swoim podopiecznym przedstawiciele akademii. - Z dużym zainteresowaniem spotkały się nasze quizy on-line z historii piłki nożnej - zaznacza nasz rozmówca. 

Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje jest jedną z największych w regionie. W swoich szeregach zrzesza ponad 500 młodych zawodników i zawodniczek. 

Więcej można zobaczyć na facebookowej stronie Piłkarskich Nadziei

jz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe