Szyją maseczki dla szpitala w Mielcu!

  • 23.03.2020, 08:59
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Szyją maseczki dla szpitala w Mielcu! Fot. FB Szyjemy maseczki dla szpitala Wspólnymi siłami możemy więcej.
Wczoraj na Facebooku zawiązała się nowa grupa, której celem jest pomoc szpitalowi w Mielcu.

Witajcie moi drodzy. Odezwała się do mnie Pani. PROSZĄ O POMOC!!! Potrzebują maseczek.

Proszę wszystkich, którzy maja maszynę, potrafią szyć, aby wspólnymi siłami pomogli. Wymyśliłam, że zorganizujemy to na najbezpieczniejszych warunkach dla nas wszystkich.

Z mojej strony daje Wam bawełnę, oraz wykrojone maseczki. Udostępnię wykrój  i instrukcje szycia. Przed moim domem będą stały pojemniki z wykrojonymi maseczkami. zabieracie te paczki, szyjecie w domu i odwozicie do pudełek gotowe produkty. Ja zawożę do szpitala gotowe produkty.

UWAGA!!!! Jest to zarówno z mojej strony jak i z waszej pomoc bezpłatna. Róbmy wszystko, aby pomoc szpitalowi - poinformowała założycielka grupy.

Grupę możecie znaleźć TUTAJ.

MW

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Mielczanka
Mielczanka 25.03.2020, 19:28
Komu nie pasuje niech siedzi cicho, j szyję od rana,a moglam nie robic nic jak krytykant
TP
TP 25.03.2020, 10:25
Ten kto tu wpisze komentarz negatywny..niech najpierw się zastanowi..
Sytuacja jest trudna i dziękujmy wszystkim osobom które włączyły sie w tę akcję Pro Bono.Oddaly swoje materiały..ale przede wszystkim czas ,który mogłyby poświęcić swoim dzieciom.
One są WIELKIE! I należy im się szacunek i wdzięczność. Swiat jest tak skonstruowany "że jeszcze się taki nie urodzil zeby wszystkim dogodził"
Pozdrawiam Was Wszystkie..
Bw
Bw 24.03.2020, 15:45
Drodzy mili, właśnie szyję tę maseczki od bladego świtu. Żaden lans mi w głowie choć wydałam trochę kasy na te 40 metrów tkaniny i czeka mnie kilkadziesiąt godzin pracy, żeby móc to podarować za darmo personelowi szpitalnemu. Nie jestem założycielką tej grupy tylko jedną z wielu które w tej grupie postanowiły coś zrobić bo o to poprosił nas personel. Tkaniny które wykorzystujemy to 100 procentowe bawełny które nadają się do prania w 60 stopniach i dzięki temu będą do wielkrotnego użytku.
Krytyku naszej pracy, odpowiedź, co Ty dziś zrobiłeś aby pomóc?......
Danuta
Danuta 24.03.2020, 10:36
MASECZKI POTRZEBNE SĄ,GDZIE JESTADRES?
Zuza
Zuza 23.03.2020, 17:24
Bardzo super inicjatywa tej Pani.
Słyszałam już o podobnej akcji w innych miastach. Na pewno się przyłaczę!
Świetnie, że to nagłaśniacie.
A inicjatorka nie powinna się przejmować bezpodstawnymi hejtami, bo robi coś naprawde dobrego.
Ania
Ania 23.03.2020, 14:24
Czyje chłód z twej strony, bo za kasę (o ile jest) można kupić np. respiratory, a maseczki można samem zrobić i pomóc tym szpitale. Ale co tu mówić nawet, jeśli takie du….e chodzą po świecie.
Pacjent
Pacjent 23.03.2020, 11:35
Ale po co to ?
Przeciez w TV trabia non-stop ze NFZ spisuje sie bdb i daja sobie wszedzie rade. Nawet azpital w mielcu dostal jakas kase na walke z virusem. To po co to ? Dla lansu ?
Aga78
Aga78 23.03.2020, 13:51
Nie pomagasz,nie krytykuj!

Pozostałe