Wydawcy Prasy w Polsce wystosowali list do Premiera i Ministra Kultury

  • 22.03.2020, 14:40 (aktualizacja 22.03.2020, 20:05)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Wydawcy Prasy w Polsce wystosowali list do Premiera i Ministra Kultury Trzy organizacje zrzeszające wydawców prasy w Polsce wspólnie wystosowały listy do przedstawicieli Rządy w sprawie trudnej sytuacji polskiej prasy.
Do Prezesa Rady Ministrów, Minister Rozwoju i Ministra Kultury zostały przesłane listy w sprawie trudnej sytuacji prasy lokalnej. Listy wystosowali wspólnie prezesi Izby Wydawców Prasy, Stowarzyszenia Gazet Lokalnych i Stowarzyszenia Prasy Lokalnej.

Izba Wydawców Prasy, Stowarzyszenie Gazet Lokalnych i Stowarzyszenie Prasy Lokalnej oraz całe środowisko wydawców i dziennikarzy wierzą, że z uwagi na wielką rolę kulturotwórczą, społeczną i gospodarczą prywatnej lokalnej prasy, Rząd RP podejmie stosowne działania mające osłonić lokalne wydawnictwa przed trudnościami, które są efektem epidemii koronawirusa. 

SzB

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
czyt
czyt 22.03.2020, 17:17
Ale cyry w Polsce jest polska prasa,oprócz tej lokalnej jak Korso?

Pozostałe